Start
Kto będzie Cię uczyć
Kogo i jak uczę
Kontakt
Ile to kosztuje
Zajęcia trwają u mnie standardowo 60 minut - w określonych przypadkach możemy ich długość, po wspólnym ustaleniu, zmodyfikować. Przy zajęciach indywidualnych cena jednej godzinnej lekcji to 50 złotych. W wypadku
dwóch osób uczących się wspólnie - 25 złotych od osoby. W przypadku trzech osób - 20 złotych od osoby. Cena zajęć podlega negocjacjom, ale tylko w naprawdę uzasadnionych przypadkach.

Ilość zajęć w tygodniu/ miesiącu ustalam wspólnie z zainteresowanym (w przypadku osoby dorosłej) lub rodzicami (w przypadku dzieci), biorąc pod uwagę potrzeby, oczekiwania, możliwości czasowe uczniów i moje, itd. Nie narzucam żadnych „sztywnych” ram. Przeciwnie - staram się, na tyle, na ile to tylko możliwe, ułatwić zaplanowanie sobie zajęć uczącemu się - oczywiście, w ramach tzw. zdrowego rozsądku
J.
Gdzie odbywają się zajęcia/ podręczniki, etc.
Ile to kosztuje